Skupinové lekce

Skupinové lekce jsou rozděleny na skupiny začátečnické a pokročilé.

Pilates Clinic Method®

Pilates, který počítá s problémy pohybového aparátu dnešní populace. Šetrnější, s úctou k aktuálnímu stavu, takový je Pilates Clinic.

Začínáme jednoduchými pohyby s důrazem na kvalitu a správnost provedení cviku. Postupně prohlubujeme dovednost cvičení až dojdeme k pilatesu, který možná znáte z videí.

Spirals

Spirals je program, který patří do pomalých forem cvičení Body and Mind. Sestavený je na příjemnou a známou hudbu, která je vybraná pro každou jednotlivou část programu a lekce. Zahrnuje ucelenou, na sebe navazující choreografii, která je navržena svým zaměřením na specifický styl dynamického strečinku, stability a práce s CORE systémem a držením těla. To vše v souznění s hudbou. Tento program je určen pro každého, kdo rád cvičí s hudbou v pomalejším tempu. Z lekce budete odcházet s pozitivní náladou, uvolněni, protažení a s aktivním středem těla.

 

Rezervace v rezervačním systému:

Systém by Vám měl ulehčit nalezení volného místa ke cvičení. Při zakoupení kurzu budete přihlášeni na období září – leden nebo leden – červen  do navazujících lekcí v rezervačním systému. Pokud nebudete moci na svojí lekci dorazit, je nutné se včas odhlásit, aby Vám lekce nepropadla. Odhlásit se musíte po přihlášení do systému nebo využít link, který je součástí každé rezervace a přijde Vám emailem. Zrušení rezervace včas, se řídí obchodními podmínkami, které jsou na mých webových stránkách. Vaši nevybranou hodinu budete moct využít v období kurzu na kteroukoliv volnou hodinu v rozvrhu.

 

Pilates Clinic Method ® základní kurz

  • pomalé cvičení, zaměřené na vnímání vlastního těla. 14 základních cviků pilates Matwork (na podložce). Cvičíme s maximální kontrolou nad svým tělem, žádné zbrklé pohyby. Se ctí k pilates zásadám.
  • kurzy vede Barbora Dlasková, absolventka IQ Pohyb Akademie nebo já, Kateřina Štillerová, absolventka IQ Pohyb Akademie

Pilates pokročilí – kurz

  • postupně projdeme všech 34 cviků pilates Matwork (na podložce). Účast v kurzu je podmíněna účastí nejméně 20 lekcí základního kurzu nebo v kombinaci se základním a mírně porkočilým kurzem. Kurzu se mohou účastnit pouze lidé bez zdravotního omezení.

Pilates Clinic Method ® mírně pokročilí kurz

  • pomalé cvičení, zaměřené na vnímání vlastního těla. 14 základních cviků pilates Matwork (na podložce).a jejich variace, které jsou prospěšné vašemu pohybovému aparátu. Práce s pánví a s hrudníkem jsou důležitou částí tohoto kurzu.
  • pro účast je nutné projít základním kurzem
  • lektor: Kateřina Štillerová, Barbora Dlasková

Zdravá záda – kurz

  • máte-li ukončenou léčbu po úrazu nebo po operaci, všechny vaše rehabilitace jsou dokončené a přesto se necítíte úplně v pořádku, můžete se přihlásit do kurzu Zdravá záda. V každé lekci se budeme věnovat rozpohybování páteře a stabilizaci určitých segmentů. Naučíme se pracovat s krční páteří, hrudníkem a bedry.
  • lektor: Kateřina Štillerová, Matěj Čermák
Individuální lekce
Osobní konzultace